• Кожна відповідальна людина є натхненним будівничим: сумлінно будує міцну родину і затишний дім, послідовно вибудовує гідні взаємини з оточуючими, невтомно розбудовує власну справу і рідну країну. Тож у нашій мові багато лексем, утворених від дієслова "будувати". Найвагоміші з них віднайшли почесне місце у цій "будівельній" сітці. Розпочавши натискання на перші літери вбудованих у неї слів-ключів, ви ще й осягнете їх глибинний сенс.

  • Українська мова неймовірно багата. Цю безперечну істину зайвий раз потверджує величезне розмаїття слів зі спільним коренем -мов-. Певна їх кількість відобразилась у нашій сітці. Наразі розпочавши натискання на перші літери вміщених у ній моволюбних слів-ключів, ви суттєво поглибите власний мовосвіт.

  • Яке ж чудове дерево, що його іменують кленом! Навесні "цей зелен-клен, немов чаклун, дарує чари кожен день", як заворожено спостеріг проникливий поет Юрій Рибчинський. А восени, як барвисто виповіла лірична поетеса Іванна Блажкевич, "червонясте, золотисте опадає з кленів листя". Чарівність і краса цього дивовижного насельника листяного лісу сповна відобразилась у власних назвах і художніх творах. І варто лиш розпочати натискання на перші літери "кленових" слів-ключів, щоби переконатись у слушності щойно викладених думок і поетичних рядків.